Fitstuff Logo

Zariaď si fitko

Cenová ponuka

Klinknutím si zo zoznamu vyberte stroje a pomôcky, o ktoré máte záujem.

Kontaktujte nás
TEL.Č.: +421 940 789 546
MAIL: info@fitstuff.sk
Silové stroje
Kardio stroje
Voľná váha
Podlahy
Vaše vybraté produkty
Vyberte si produkty do cenovej ponuky
Zariaď si fitko

Takto môže vyzerať vaše fitko

contact-1
contact-2
contact-3

Kvalitné poradenstvo

Zriadili sme už niekoľko fitness centier. Riešenie fitness centier je naša práca. Preto vám poradíme, akú podlahu použiť, aké stroje zvoliť, ako a kam ich umiestniť, aby ste šetrili priestorom a peniazmi.

Grafický dizajn

Vytvoríme Vám grafický návrh na mieru, aby ste mali lepšiu predstavu o realizácii. Po dohode sa vieme zastaviť priamo u Vás a prebrať všetko potrebné.

Fitko na mieru

Všetko čo si predstavujete mať vo Vašom fitness centre, to dostanete. Ak chcete vlastnú farbu, nie je problém. Ak chcete vyššie váhy, nie je problém. Urobíme všetko pre to, aby sa z vašej vysnívanej posilňovne stala skutočná posilňovňa.

Financovanie

Vieme Vám vieme pomôcť s financovaním a dohodnúť platobné podmienky. Pri väčšom množstve nikdy nepýtame celú cenu vopred. Zvyšok zaplatíte po dokončení posilňovne.

Široký výber

Máme veľký výber strojov, kardio strojov a cvičebných zariadení. Ak niečo nevidíte v našom katalógu alebo na našom webe, netrápte sa. Vieme zariadiť všetko potrebné.

Doprava

Doručenie bude podľa vášho uváženia. Všetko potrebné vybavíme s našimi dopravcami. Ak sa Vám jednoducho stroje nechce stavať, nevadí. Vieme Vám ich postaviť.